دسته‌بندی نشده

پهپاد DJI Mavic 3M با حسگرهای چندطیفی و پنج دوربین معرفی شد

DJI پهپاد دیگری از سری Mavic 3 معرفی کرد. این دستگاه که Mavic 3M نام دارد، درنقطه‌ی مقابل نسخه‌ی کلاسیک این محصول قرار می‌گیرد و این‌بار دوربین‌های بیشتری روی آن تعبیه شده است.

DJI که آن را بیشتر به‌دلیل پهپادهای باکیفیت و هوشمندش می‌شناسیم اکنون سومین مدل تجاری سری Mavic 3 را با نام Mavic 3M معرفی کرد. این شرکت قبلاً از Mavic 3E و Mavic 3T نیز رونمایی کرده بود. پهپاد جدید این برند درواقع ادامه‌دهنده‌ی مسیر Maivc 3 Classic است که چندهفته قبل شاهد معرفی آن بودیم. DJI همچنین درحال آماده‌شدن برای عرضه‌ی Mini 3 است. به‌هرحال Mavic 3M به دوربین‌ها و قابلیت‌های پیشرفته‌تری نسبت به Mavic 3 و Mavic 3 Cine مجهز شده است.

به‌گفته‌ی DJI، پهپاد Mavic 3M از همان دوربین ۲۰ مگاپیکسلی ۴٫۳ اینچی CMOS مدل Mavic 3 استاندارد استفاده می‌کند. بااین‌حال، دوربین تله‌فوتو این محصول جدید اکنون با حسگر ۴ مگاپیکسلی همراه شده است که نور را در طول‌موج‌های مختلف دریافت می‌کند. به گزارش Notebookcheck، پهپاد Mavic 3M به یک حسگر روبه بالا نیز مجهز شده است که نور خورشید را به‌عنوان فایل تصویری که پهپاد ثبت می‌کند، درنظر می‌گیرد و از آن هنگام پردازش تصاویر دوبعدی استفاده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *