درباره تکنو جانبی

فروشگاه اینترنتی تکنو جانبی به عنوان مرجع تخصصی فروش لوازم جانبی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با هدف ارائه انواع لوازم جانبی برای تلفن های همراه و کامپیوتر آغاز کرد. با گذشت زمان و گسترش فعالیت های فروشگاه، تکنو جابی به حوزه های دیگری همچون تبلت، لپ تاپ، دوربین، کنسول بازی و … وارد شد و فروش آنلاین خود را از سال ۱۴۰۰ شروع کرد.و  به اقتضای زمان و نیاز مشتریان نیز به حوزه های دیگری که وجود یک مرجع برای تهیه لوازم جانبی آن ضروری باشد وارد خواهد شد.

فروشگاه تکنو جانبی برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه تکنو جانی با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد. تکنو جانبی امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید انواع لوازم جانبی برای شما فراهم کند.

لازم به ذکر جهت اطمینان و اعتماد مشتری فروشگاه تکنو جانبی فروش حضوری جهت حال و رفاه به مشتریان را دارد و میتوانند حضوری خرید انجام دهند

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند.